Vyskúšajte live tipovanie na futbal

Bavia vás športové stávky? Alebo by ste si ich chceli skúsiť? Medzi najobľúbenejšie patria tipy na zápasy futbalu. Skúste si live futbal.

Ako tipovať na futbal?

Futbal je celosvetovo populárny a záujem je preto aj o tipy na futbal. Aby ste mohli tipovať futbalové zápasy, je dobré sa v ňom trochu orientovať a sledovať futbalové správy. Pokiaľ ste dospeli k tomu, že chcete skúsiť tipovanie, pravdepodobne o futbale niečo viete. Poďme sa teda pozrieť rovno na základné typy stávok.

Akadémia tipovania

Existujú tri najčastejšie tipy stávok, ktoré ponúkajú stávkové kancelárie. Je to podobné ako u ďalších športov. Stávky sú tzv. hendikepové a na celkové skóre ­– takže sa tipuje ako u iných športov. Potom existuje stávka na výsledok zápasu (1×2). Tá je rovnaká ako tzv. Money line stávka pri bejzbale.

Ak tipujete niektorým z týchto klasických spôsobov, určite sa vám budú hodiť včerajšie futbalové výsledky. Nie vždy máme možnosť zápas sledovať naživo. Niekedy tiež tipujeme na veľké množstvo zápasov a potom si už len po zápase, obvykle druhý deň, overíme, ako zápas dopadol.

Live tipovanie na futbal

Skúste však aj iné tipovanie. Adrenalínovým je live tipovanie na futbal. Práve vďaka nemu si užijete viac samotný futbalový zápas, ale taktiež tipovanie. Na aké aktuálne prebiehajúce zápasy vo futbale môžete tipovať?

Na webových stránkach Darktip.sk nájdete, koľko sa aktuálne hrá zápasov a v koľkých futbalových ligách. Reálne môžete sledovať konkrétne zápasy, taktiež byť v obraze čo sa týka štatistík zápasov v reálnom čase, čo je pre každého tipujúceho veľmi dôležité. Live futbal má obrovský dosah. Sleduje až 1000 líg po celom svete, takže možnosti live stávok sú naozaj obrovské. Každý sa pobaví, tí šikovnejší vyhrajú. Šance na výhru rastú so znalosťami tohoto športu a podľa odborníkov na tipovanie vám určite pri tipovaní na futbal pomôže aj matematika.