Potrebujete naozaj odolný notebook? Skúste Acer Enduro N3

Ak potrebujete skutočne odolný notebook, jedným z najlepších na trhu je Acer Enduro N3. Tento 14 palcový stroj je najtenším a najľahším notebookom s hodnotením IP53 na trhu (má tiež odolnosť proti nárazu MIL-STD 810G). Hodnotenie IP znamená, že je väčšinou utesnený pred vniknutím prachu a vody. Zvládne extrémne výkyvy teplôt a spoločnosť Acer zahrnula patentovanú technológiu Aquafan, ktorá dokáže z notebooku vylúčiť vlhkosť.

Spolu s akýmkoľvek iným moderným spotrebiteľským notebookom sa podvozok Enduro N3 s hmotnosťou 4,6 linry a hrúbke nezdá byť ani ľahký, ani tenký. Ide o zaujímavý segment poloodolných notebookov. Jeho porty sú starostlivo zapečatené, aby sa nepoškodili a odolávali všetkým živlom.
Na jednej strane je slot pre SD karty, jeden port USB-C, dva porty USB-3, HDMI a dokonca aj ethernetový port RJ-45 plnej veľkosti.

Vedľa je klasický port displeja v štýle VGA, je tu aj port pre čipovú kartu a sáriový port. Tento notebook je určený pre prácu na staveniskách a ďalších miestach, kde by sa bežný notebook ľahko poškodil. Dobrou správou je, že Acer Enduro N3 má výdrž batérie až 15 hodín. Stroj beží na 64-bitovom systéme Core i5, má 8 GB RAM a 256 GB úložisko.

Kým má notebook čítačku odtlačkov prstov, neponúka rozpoznávanie tváre. Celý stroj je veľmi odolný a nezostane čas potrebujete stroj, čo niečo vydrží, pravdepodobne vás tento model uspokojí.