Inteligentný hrnček Ember Temperature Control

Už ste počuli o šikovnom hrnčeka, ktorý môžete ovládať cez svoj smartphone? Ak nie, tak sa vám táto vychytávka bude zaiste pozdávať. Ide o inteligentný hrnček, ktorý môžete spárovať so svojím smartfónom a regulovať jeho teplotu. Už sa vám tak nestane, že by vám vaše káva, čaj alebo horúca čokoláda vychladla.

Výhody chytrého hrnčeka

Tento hrnček je dodávaný spoločne s podložkou. Má veľmi dlhú výdrž batérie. Váš nápoj udrží horúci až 1,5 hodiny na jedno nabitie. Ak ste celý deň pri počítači a často sa vám stáva, že vám váš čaj vychladne skôr ako hos takí vypiť, tento vynález sa postará, aby ste vždy pili svoj nápoj o takej teplote, aká vám vyhovuje. Zvoľte si presnú teplotu.

Tento inteligentný hrnček umožňuje ovládanie pomocou smartfónu. Spárujte si ho s aplikáciou Ember a nastavte teplotu, prispôsobte predvoľby, prijímajte oznámenia a ďalšie.
Vyhrievaný hrnček Ember inteligentne sníma, kedy sa má zapnúť a vypnúť. Hrnček prejde do režimu spánku, keď je prázdny, a prebudí sa, keď zaznamená pohyb alebo tekutina v hrnčeku.
Tento hrnček je z nerezovej ocele s aktualizovaným keramickým povrchom odolným proti poškrabaniu možno bezpečne umývať v ruke. Hrnček Ember 2 má hodnotenia IPX7 a je plne ponorný až do hĺbky 1 metra.