Dokonalý prenosný projektor Anker Nebula Mars II Pro

Hľadáte kvlitní projektor, ktorý vám umožní ako firemné prezentácie, tak aj vysoko kvalitné sledovanie filmov s rodinou alebo priateľmi? Prečo siahať po obyčajných projektoroch, keď môžete mať taký, ktorý urobí z každého fimu výnimočný zážitok. Prenosný projektor Anker Nebula Mars II Pro využíva technológiu IntelliBright k vyžarovaniu 500 lúmenov. Môžete sledovať veľký a kvalitný obraz prakticky kdekoľvek a keď pripočítate, že je tento projektor ľahko prenosný, môžete mať zábavu ako v kine kedykoľvek a kdekoľvek.

Výhody projektora

S prenosným projektorom Anker Nebula Mars II Pro môžete kdekoľvek sledovať svoje obľúbené filmy a relácie. Pretože využíva technológiu DLP IntelliBright, je tento vonkajší projektor schopný premietať 500 lumenových obrazov. A obraz v rozlíšení 720p je tiež mimoriadne jasný, či už sledujete obraz s veľkosťou 30 alebo 150 palcov. Jeho duálny 10-wattové zvukové ovládače navyše zabezpečí, že zažijete nádherne filmový zvuk s ostrými výškami a hlbokými basmi. Tento prenosný projektor, ktorý má kapacitu batérie 12 500 mAh, vám umožní sledovať filmy dlhé až tri hodiny. To znamená, že hmlovina Anker Nebula Mars II Pro vás počas vrcholných scén neopustí. Budete milovať operačný systém Android 7.1, ktorý vás pripojí k YouTube, Netflix, a viac. A konečne, vďaka HD obrazu a vodorovnému i zvislému lichobežníkovému skreslenie vám tento prístroj umožní vychutnať si stabilný obraz takmer na akomkoľvek povrchu.
Ide o jeden z najlepších mobilných projektorů na trhu a ak často cestujete a chcete si vždy užiť dokonalý zážitok z filmov a videí, tak je investícia do tohto prístroja iste vhodná.