Bezdrôtová herná myš Razer DeathAdder V2 Pro

Hľadáte skutočne kvalitné myš pre hranie hier? Poud chcete byť skutočne dobrí v akejkoľvek hre, bežná myš vás zaiste neuspokojí, potrebujete kvalitné herné myš. Jedným z najlepších modelov a trhu je herná myš Razer DeathAdder V2 Pro.

Výhody:

  • Rovnaký skvelý tvar DeathAdder
  • Prepínače optickej myši Razer
  • výkonný senzor
  • Bluetooth a bezdrôtové pripojenie 2,4 Ghz

Základné informácie

DeathAdder V2 Pro vyzerá rovnako ako štandardné DeathAdder, ale bez kábla. Základňa myši s vysokým hrbom udržuje vašu ruku v dokonalej polohe, a to aj bez veľkých prekážok na bočných úchopoch a klzkého matného plastového horného panelu.

DeathAdder V2 Pro je myš so siedmimi tlačidlami, aj keď technicky ich má osem. Hore je päť vstupov: ľavý klik, pravý klik, klikateľné rolovacie koliesko a dve tlačidlá cyklu DPI v strednom stĺpci. Na ľavej strane máte štandardné bočné a zadné tlačidlá. Nakoniec, ak prevrátime myš, nájdete tlačidlo, ktoré cykluje medzi piatimi integrovanými profilmi myši. Všetkých osem tlačidiel je možné ľubovoľne prispôsobiť.

Model DeathAdder V2 Pro je vybavený špičkovým patentovaným snímačom Razer, Focus +, ktorý dokáže sledovať až 20 000 DPI a čo je dôležitejšie, zostáva presný až 650 palcov za sekundu. DeathAdder V2 Pro ponúka profesionálny výkon pre tých, ktorí to potrebujú.