Spoznajte bezdrôtové slúchadlá JABRA ELITE 75T

Hľadáte vysoko kvalitné slúchadlá pre bežné počúvanie hudby, ale aj pre cvičenie? Potom sú skvelou voľbou slúchadlá Jabra Elite 75T. Sú odolné proti vode, takže sa skvele hodí aj pre beh v daždi alebo pre cvičenie. Majú mnoho výhod a ľahko si ich na telefóne nastavíte, ako potrebujete. Okrem toho, že máte plnú kontrolu nad nastavením ekvalizéra, tak vám aplikácia Jabra umožňuje posilniť basy, výšky alebo reč vo vašom zvuku jednoduchým kliknutím na dotykovú obrazovku telefónu.

Vlastnosti slúchadiel

Zvukový výkon modelu Elite 75T počas hovorov nie je ničím výnimočným. Vďaka štyrom integrovaným mikrofónom slúchadlá do uší zaručujú, že váš hlas bude počuť hlasno a jasne, bez ohľadu na vaše okolie.

Slúchadlá majú tiež režim HearThrough, ktorý vám umožní vnímať okolitý hluk, aby ste si boli lepšie vedomí toho, čo je okolo vás. Slúchadlá Jabra Elite 75T sú kompaktné a ľahké (každý puk váži menej ako 6 gramov), čo zaisťuje vysokú úroveň pohodlia. Keďže sú dodávané s niekoľkými sadami koncoviek do uší, máte zabezpečené bezproblémové uchytenie.

Design

Rovnako ako predchádzajúce generácie majú aj tieto slúchadlá veľa špičkových technológií, ktoré každého presvedčí, že sú špičkové. Vyzerajú štýlovo, nadčasovo a môžete si ich objednať v dvoch farbách: čiernej a titánovej.

Majú tiež skvělké ovládanie. Okrem toho, že môžete plne ovládať prehrávanie zvuku a telefónne hovory, môžete teraz upraviť hlasitosť podľa svojich predstáv dlhým stlačením tlačidla na ľavom (zníženie hlasitosti) alebo pravom (zvýšenie hlasitosti) slúchadle. Táto funkcia je šialene pohodlná.

Výkon batérie

Bezdrôtové slúchadlá do uší Elite 75T môžu medzi nabíjaním batérie poskytovať až 7,5 hodiny prehrávania zvuku. To je o 50% zlepšenie oproti modelu Jabra Elite 65T a v súlade s dnešnými najlepšími produkty v tejto kategórii. Nabíjací púzdro na slúchadlá pojme takmer tri ďalšie plná nabitie, čo znamená bezdrôtovú slobodu v celkovej hodnote 28 hodín.