Doprajte si zážitky proti stresu – skúste si voľný pád

Ako bojujete so stresom? Vedeli ste, že efektívne ho prekonávať pomáhajú adrenalínové zážitky? Ľudia, ktorí napríklad v extrémnych športoch prekonávajú samých seba, sú potom úspešnejší v živote a dokážu čeliť tlaku a stresu. Skúste si jeden z najobľúbenejších adrenalínových zážitkov – tandemový skok padákom, u ktorého zažijete voľný pád, ale aj nádherný zážitok z letu s padákom.

Stres je veľmi deštruktívny a pokladá sa za spúšťač mnohých ochorení. Kto sa venuje svojim koníčkom, športuje, alebo si z času na čas dopraje adrenalínový zážitok, ten stres zvláda omnoho lepšie. Preto sú rôzne adrenalínové zážitky vhodné a obľúbené aj ako darčeky. Nielenže oslávenca potešíte, súčasne mu venujete darček, ktorý mu pomôže prekonať trebárs stres po promóciách, svadbe, či spojený s oslavou guľatín vo vyššom veku.

Adrenalínové zážitky sú rôzne, ale jeden vyhráva

Ak hľadáte adrenalínový zážitok, pre seba, či ako darček, ktorý je naozaj na piedestálu medzi týmito ponukami, siahnite po skoku padákom. Patrí medzi najžiadanejšie a je to osvedčený darček rozhodne nielen pod vianočný stromček. Ľudia odpradávna túžia lietať a letieť na dovolenku lietadlom určite nie je to, čo by túto túžbu naplňovalo. Skok padákom, zážitok voľného pádu a následného letu, je už k splneniu tejto túžby výrazne bližšie. Poďte si skočiť aj vy, prípadne to doprajte svojim blízkym.

Skočte si bezpečne s odborníkmi

Na zážitkové tandemové zoskoky s padákom sa špecializuje Volnypad.sk. Výška zoskoku je 4000 metrov. Pre deti do 12 rokov je táto výška znížená na 3000 metrov. Lieta sa z dvoch letísk – z letiska Slavnica a z letiska v Senici. Ide o veľmi profesionálne organizované zoskoky, ktoré sú bezpečné, pritom vás však nepripravia o adrenalín a zážitok na celý život. Skok padákom, aj keď v tandemu, je naozaj nezabudnuteľnými. Čo všetko pri zoskoku zažijete?

Perfektný tím vás veľmi rýchlo nadchne. Po vyskočení z lietadla si najprv užijete asi 55 minút voľného pádu. Je to nezabudnuteľný zážitok, pri ktorom padáte rýchlosťou až 200 km za hodinu. Takú „jazdu“ hneď tak nezažijete. Ale voľný pád nie je samozrejme jediným zážitkom. Po otvorení padáku si užijete ďalších sedem minút príjemné letu s nádherným výhľadom.

Kto si môže skočiť?

Pre tandemový zoskok nepotrebujete žiadne lekárske vyšetrenia. Skok máte vy aj obdarovaný možnosť absolvovať bez lekárskej prehliadkyNepotrebujete ani žiadny špeciálny parašutistický výcvik. Môžete sa naplno spoľahnúť na profesionalitu inštruktorov z Volnypad.sk. Zažijete dokonalý zážitok, bezpečný a dobrodružný let i bezpečné pristátie. Poďte zažiť, čo ste ešte nezažili, a darujte ten najlepší zážitkový darček komukoľvek, na kom vám záleží.